نصیحت مشفقانه!

از ما گفتن؛ نکنید این کار رو!

من خودم یکی به هر کی می رسم أمر به معروفش میکنم و از این کار نهی!!! آقا نکنید خب! تجربیات من رو داشته باشید و نکنید این کار رو!

اگر من هم آن وقت ها چشم و گوش ام باز بود و چهارتا دوست با تجربه مثل خودم(:دی) دور رو برم بود، مطمئنا چنین خبطی نمی کردم!

اگر چنین خبطی نکرده بودم أقل أقلش این بود که یک روز جمعه مثل امروز که حس و حال آشپزی تعطیل هست و خونه خالی از مواد و پُر از ریخت و پاش، خیلی شیک و ریلکس و مجلسی زنگ می زدم خونۀ مامانی و میگفتم: مامانی گلم سلام! صبح جمعه ات به خیر و خوشی! مهمون نمی خوای؟

و اینچنین می شد که به راحتی نهار و شام نه فقط امروز که فردا شنبه که پرکارترین روز هفتۀ من می باشد و از همین الان استرسش رو دارم، تأمین می شد!

تازه نازم ام می خرید مامانی گلم...الهی قربونت برم...

أصلا چرا دختر به دور دادی خب؟:-(((

35652_gerye.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ دقیقا حال من! رهای رهااا...

+ با تشکر فراوان از مهندس توتی که دیروز قالب ام رو خونه تکونی کرد و رنگ اش رو تغییر داد تا pipes که ساختم فونت هاش معلوم بشه و قابل استفاده!

البته من همه رو از فیدلی میخونم و عادت کردم بهش و خیلی هم ازش راضی ام ولی دوست داشتم گوشۀ وبلاگم این بلاگ چرخون هم باشه همچین ذوق کنم:دی!

/ 22 نظر / 78 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بوسه ی زندگی

مرسی از اینکه ادرس برام میگذاری بازیگوشی جان ، قبل تر ها گوگل ریدر چه قدر کارمون راحت کرده بود ، حالا دنبال پایپ می گردیم!![خرخون]

گلدونه

كامنت ماماني خصوصي نبود

حکایه

دختر باید نزدیک باشد[گل]

ماهنوش

اخی خب میرفتی بازگوش جونم روحیه تم باز میشد حسابی .. خانم مهندسی دیگه وبلاگتم همه جور امکاناتی داره [قلب] راستی خیلی دلم برات تنگ شده [ماچ]

admin

دلت بسوزه ما هر هفته کارمون همینه [نیشخند]

بلورین

آخی...می دونم چی می گی...البته تو شرایظش نیستم ولی می دونم دوری چه قدر سخته...

رضوان

آخ دست رو دلم نزار که خونه![ناراحت] دوری آدمو پیر میکنه.

رضوان

یعنی یخ وقتایی دلم لک میزنه که پیش مامان بودم.عصرا که دلتنگ بودم می رفتم خونشون و اونجا تنها جاییه که هرچی ام بری بمونی منتی رو سرت نیست.

نیکو

حالا که من وقت ندارم بخونم هی نصیحت های موضوع مورد علاقه منو بکن:))

گلابتون بانو

حق داری عزیزم. من که خونه ام تو یه شهره با مامانم ولی دوره خیلی وقتا شاکیم. تو که دیگه هیچی!